![LOGO-01](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2017/11/LOGO-01-678x381.png)
Școala Gimnazială ”G. E. Palade” a organizat astăzi, 30.V. 2019, dezbaterea ”Educația ne unește”, a doua întâlnire la nivelul unității noastre de învățământ dedicată de această dată punctelor de vedere ale părinților.
Au participat părinții din Asociația de părinți, președinți ai consiliilor claselor.
A fost o dezbatere constructivă în care părinții și-au exprimat punctul de vedere în legătură cu acest proiect; raportul sintetic va fi trimis pe adresa de e-mail viziune@edu.gov.ro.
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2019/05/20190530_182155-1024x498.jpg)
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2019/05/20190530_182236-1024x498.jpg)
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2019/05/20190530_182406-1024x498.jpg)
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2019/05/20190530_182512-1024x498.jpg)
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2019/05/20190530_182646-1024x498.jpg)
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2019/05/20190530_183051-1024x498.jpg)
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2019/05/20190530_183208-1024x498.jpg)
Leave a Reply