![IMG_20171127_112033](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2018/01/IMG_20171127_112033-678x381.jpg)
Dupӑ primele aventuri în lumea cӑrților, elevii clasei I D, prieteni ai bibliotecii școlare, au sӑdit ,,Copacul cu povești ” și i-au dat viațӑ cu povestiri și întâmplӑri, cu personaje fantastice și cu desene realizate cu talent. Activitatea s-a încheiat cu rӑsplata muncii depuse, fiecare elev primind Diploma de Micul Cititor.
Parteneriat prof.inv. primar Saceanu Laura – bibliotecar Nastase Clementina
Leave a Reply