Consultatii cu parintii

Consultații cu parinții

AN ȘCOLAR 2018 – 2019

Învațamânt primar

P A – prof. înv. primar Barbu Nicoleta: Marți 9,55 – 10,40

P B – prof. înv. primar Cristache Lucia: Marți 17,30

P C – prof. înv. primar Stanciu Ştefania: Vineri – 11,45 – 12,30

P D – prof. înv. primar Soare Cristina: Marți 10,40 – 11,35

IA – prof. înv. primar Tudorache Maria: Luni – 18,30

IB  – prof. înv. primar: Babaiana Silvia:  Marți – 17,30

IC – prof. înv. primar: Contescu Daniela:  Marți,  Miercuri – 17,30

ID  – prof. înv. primar : Petrescu Madalina:    Marti – 18,00

II A – prof. înv. primar  Vişoiu Florentina: Luni 11,40 – 12,20

II B – prof. înv. primar Dragomir Cristina:  Miercuri – 18,30 – 19,20

II C – prof. înv. primar Mihai Marieta:  Joi – 18,30 – 19,20

II D – prof. înv. primar Saceanu Laura:  Luni – 10,35 – 11,30

III A – prof. înv. primar  Popescu Gheorghe – Joi – 8,00 – 9,30

III B – prof. înv. primar  Savu Mihaela  – Miercuri 8,00 – 8,45

III C – prof. înv. primar Gheorghe Diana – Joi 10,30 – 11,30

III D – prof. înv. primar  Dobre Maria – Miercuri 9,55 – 10,40

IV A –prof. înv. primar  Dumitrescu Nicoleta – Marți 11,40 – 12,20

IV B – prof. înv. primar  Pavel Adriana – Luni 18,00

IV C – prof. înv. primar  Stan Alina – Joi 8,00 – 8,45

IV D – prof. înv. primar Pintilie Carmina – Joi 10,50

Invӑțӑmânt gimnazial

V A –prof. diriginte  Olteanu Denise – Miercuri 18,30

V B – prof. diriginte  Dumitru Cosmina – Miercuri – 18,30

V C – prof. diriginte  Calota Laura – Joi 18,30

VI A – prof. diriginte  Ristache Mihai – Joi 18,30

VI B – prof. diriginte  Iliescu Florentina Lorena – Joi 17.30

VI C – prof. diriginte  Raduica Cristiana – Miercuri 18,30

VI D – prof. diriginte  Puiu Simona – Luni 17,40

VII A – prof. diriginte  Banuța Suzana – Miercuri 17,30

VII B – prof. diriginte  Luca Ioana – Miercuri – 17,30

VII C – prof. diriginte  Stere Gabriela – Luni – 17,30

VII D – prof. diriginte  Cîrstoiu Camelia – Marți 17,30

VIII A – prof. diriginte  Popenta Laura – Miercuri  – 18,30

VIII B – prof. diriginte  Dumitrescu Gabriela – Luni 18,30

VIII C – prof. diriginte  Ramona Ștefan – Miercuri 17,30