![header](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2017/11/header-678x250.png)
În cadrul Lunii Pădurii:15 martie-15 aprilie 2022, elevii clasei a VI-aA au desfășurat o activitate de plantare în grădina școlii. Aceștia au plantat 3 puieți de molid oferiți de Direcția Silvică Prahova.
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2022/04/plantare-1-768x1024.jpg)
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2022/04/plantare-2-768x1024.jpg)
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2022/04/plantare-3-768x1024.jpg)
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2022/04/plantare-4-768x1024.jpg)
În cadrul Lunii Pădurii:15 martie-15 aprilie 2022, elevii clasei a VI-aA au desfășurat o activitate de plantare în grădina școlii. Aceștia au plantat 3 puieți de molid oferiți de Direcția Silvică Prahova.
Copyright © 2024 | WordPress Theme by MH Themes
Leave a Reply