![header2](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2017/11/header2-678x250.jpg)
P e 22 martie, Ziua Mondială a Apei, clasa I A, coordonați de d-na prof. înv. primar Gheorghe Diana, a desfășurat o activitate din cadrul unui proiect eTwinning. Astfel că, au vizionat o prezentare despre ce este apa, au identificat importanța apei în viața noastră, au răspuns întrebărilor din quizz, au scris cuvinte cheie într-o picătură de apă realizând și câteva desene semnificative.
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2022/03/apa1-1024x1024.jpg)
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2022/03/apa2-1024x1024.jpg)
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2022/03/apa-3-1024x1024.jpg)
![](https://scoala-palade-ploiesti.ro/wp-content/uploads/2022/03/apa4-1024x1024.jpg)
Leave a Reply